Zum Inhalt springen

Pracownik produkcji/ Operator maszyn Aluminium i szkło (m/f/d) - Kevelaer

Na miejscuAluxe ProdukcjaAluxe

Opis oferty

Pracownik produkcji | Operator maszyny

Zadaszenia tarasów, ściany stałe i ściany przesuwne

Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do naszego zespołu?

Czy masz słabość do technologii i jesteś zmotywowany do pracy w środowisku produkcyjnym? Dobrze trafiłeś do ALUXE. Aby zrealizować nasze ambicje rozwojowe, szukamy nowych pracowników we wszystkich aspektach spektrum technologii logistycznych i produkcyjnych. Praca pracownika produkcji i operatora jest wszechstronna. Obszary odpowiedzialności zależą od tego, który to jest dział. Niemal zawsze jednak chodzi o wsparcie produkcji określonych przedmiotów. W tym celu obsługujesz maszyny, monitorujesz produkcję, kontrolujesz urządzenia i pakujesz gotowe produkty. Możesz być również zatrudniony w dziedzinie kontroli i monitorowania jakości. Ponadto logistyka jest możliwym obszarem zastosowania, w którym mogą pojawić się inne zadania, takie jak kompletacja zamówień i kontrola pojazdów.

Twoje zadania

  • Wytwarzanie produktów
  • Obróbka materiałów (aluminium i szkło)
  • Zakładanie i wyposażanie zakładów produkcyjnych
  • Kontrola gotowych produktów
  • Obsługa maszyn (piła, maszyna do cięcia szkła itp.)
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych
  • Sprzątanie i czyszczenie
  • Sortowanie i pakowanie
  • Kompletacja, transport i magazynowanie gotowych produktów

Lokalizacja

Delbrückstraße 1, 47623 Kevelaer, Nadrenia Północna-Westfalia

Godziny pracy

  • Pełny etat (40 godzin tygodniowo)
  • Standard: 06:00 - 14:30
  • Sezon wysoki: Zmiana 1: 06:00 - 14:30, Zmiana 2: 14:30 - 23:00

Wynagrodzenie i świadczenia

Oferujemy Ci dobre wynagrodzenie, które odpowiada poziomowi Twojego stanowiska i Twojej wydajności, a ponadto:

  • Bonusy świąteczne i dodatek urlopowy
  • Miesięczne świadczenia rzeczowe
  • Premie jubileuszowe
  • 30 dni urlopu
  • Leasing rowerów elektrycznych

Poziomy wejścia i możliwości rozwoju

  • Pracownik produkcji
  • Pracownik Montażu Konstrukcji Okien
  • Operatorzy maszyn i urządzeń
  • Koordynator

Wymagania

Profil

Będziesz pasować do naszego zespołu wniosząc energię, motywację i ducha zespołowego, a także talent do technologii. Poszukujemy pracowników, którzy chcą zakasać rękawy i chcą odgrywać ważną rolę w naszym dziale produkcji. Jako producent i dostawca wysokiej jakości zadaszeń tarasowych, ścian stałych i ścian przesuwnych z aluminium, oferujemy możliwość stania się częścią naszego oddanego i kolegialnego zespołu.

Mocno wierzymy w uczenie się przez działanie i wierzymy, że zaangażowanie, które okazujesz, jest ważniejsze niż edukacja. Inne kwalifikacje, dzięki którym możesz się pozytywnie wyróżnić, to lojalność, elastyczność, doświadczenie zawodowe i komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Odpowiednie szkolenie w zakresie obróbki metalu, aluminium lub szkła jest dodatkową zaletą, ale nie koniecznością.

"Jeśli jesteś zmotywowany do wzrostu i rozwoju,
jesteśmy gotowi wspierać i prowadzić Cię na drodze do sukcesu."

lub