Zum Inhalt springen

Elektryk przemyslowy (m/k/d)

Na miejscuDział technicznyREDSUN

Opis oferty

Elektryk przemysłowy

Are you ready to join our Team?

Jako technik elektroniki przemysłowej będziesz pracować w dynamicznym środowisku i wniesiesz znaczący wkład w płynną produkcję. Twój obszar odpowiedzialności obejmuje konserwację, serwis i naprawę systemów elektronicznych, maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji. Jako członek naszego zespołu technicznego zapewnisz, że elektronika naszych procesów produkcyjnych i systemów działa płynnie. Twoja wiedza ma ogromne znaczenie dla wydajności i jakości produkcji.

Twoje zadania

  • Prewencyjna i bieżąca konserwacja obiektów produkcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów i naprawa usterek
  • Poprawa luk technicznych
  • Przeprowadzanie regularnych inspekcji
  • Modernizacja i rozbudowa zakładów produkcyjnych

Lokalizacja

Delbrückstraße 1, 47623 Kevelaer, Nordrhein-Westfalen

Czas pracy

  • Pełny etat: (40 godzin tygodniowo)
  • 2 zmiany: Poranna 06:00 - 14:00 i Popoludniowa 14:00 - 22:00
  • Dyzur telefoniczny

Wynagrodzenie i świadczenia

Oferujemy dobre wynagrodzenie, które odpowiada poziomowi Twojego stanowiska i wydajności, a ponadto:

  • Wolne od podatku dodatki zmianowe
  • Miesieczne świadczenia rzeczowe
  • Bonusy świąteczne i dodatek urlopowy
  • Premie jubileuszowe
  • 30 dni urlopowych
  • Leasing rowerów elektrycznych

Wymagania

Profil

Będziesz pasować do naszego zespołu, jeśli oprócz ukończonego szkolenia zawodowego masz energię, motywację i ducha zespołowego. Mocno wierzymy w uczenie się przez działanie i ufamy, że zaangażowanie, które okazujesz, jest ważniejsze niż edukacja. Inne kwalifikacje, dzięki którym możesz się pozytywnie wyróżnić, to lojalność, elastyczność, doświadczenie zawodowe i komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Znajomość hydrauliki / pneumatyki jest zaletą, ale nie koniecznością.

lub