Overslaan naar content

Operator wόzka widłowego (m/k/d) - Kevelaer (Niemcy)

Na miejscuLogistyka / MagazynREDSUN

Opis oferty

Operator wόzka widłowego

Are you ready to join our Team?

Szukasz nowego wyzwania jako operator wózka widłowego? To jest Twoja szansa! W naszej firmie szukamy entuzjastycznych kandydatów, takich jak Ty, którzy chcieliby stać się częścią naszego zespołu. Jako operator wózka widłowego jesteś odpowiedzialny za kompletację produktów, transport towarów i załadunek wózkiem widłowym. Korzystasz do tego z zaawansowanej aplikacji logistycznej. Ta aplikacja ułatwia proces kompletacji i zapewnia wydajną pracę. Jako łącznik między produkcją a magazynem, szybko poznasz zalety zróżnicowanego pola działalności w nowoczesnym i dynamicznym środowisku.

Jesteśmy zgraną grupą kolegów, którzy wspierają się nawzajem na dobre i na złe. Wspólnie dbamy o to, aby proces logistyczny przebiegał sprawnie i aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz pracę jako operator wózka widłowego, czy masz już doświadczenie, zapraszamy do przyłączenia się do nas.

Nie masz uprawnień na wózek widłowy?
Zorganizujemy i opłacimy z Twoje szkolenie na wózki widłowe!

Twoje zadania

  • Obsługa wózków przemysłowych (wózków widłowych)
  • Załadunek samochodów ciężarowych
  • Samodzielna kompletacja zamówień
  • Dbanie o produkty w magazynach

Miejsce pracy

Delbrückstraße 1, 47623 Kevelaer, Nordrhein-Westfalen, Niemcy

Czas pracy

Pełny etat (40 godzin tygodniowo)

Zmiany: Zmiana 1 (06:00 - 15:00) | Zmiana 2 (9:00 – 18:00)

Wynagrodzenie i świadczenia

Oferujemy Ci dobre wynagrodzenie, które odpowiada poziomowi Twojego stanowiska i Twojej wydajności, a ponadto:

  • Bonusy świąteczne i dodatek urlopowy
  • Miesięczne świadczenia rzeczowe
  • Premie jubileuszowe
  • 30 dni urlopu
  • Leasing rowerów elektrycznych

Poziomy wejścia i możliwości rozwoju

  • Operator wózka widłowego
  • Wykwalifikowany operator wózka widłowego
  • Wykwalifikowany i doświadczony operator wózka widłowego
  • Inspektor Magazynu / Pracownik logistyki w biurze

Wymagania

Wymagania

Pasujesz do naszego zespołu, jeśli masz energię, motywację i ducha zespołowego. Mocno wierzymy w uczenie się przez działanie i ufamy, że zaangażowanie, które okazujesz, jest ważniejsze niż edukacja. Inne kwalifikacje, dzięki którym możesz się pozytywnie wyróżnić, to lojalność, elastyczność, doświadczenie zawodowe i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

lub