Idź do zawartości

JOIN OUR TEAM

Jesteśmy REDSUN

Jako rodzinna, dynamiczna firma, zatrudniająca ponad 400 pracownikόw z rόżnych obszarόw biznesowych, postrzegamy siebie jako firmę pełną możliwości i potencjału rozwojowego.

NAJLEPSZE Z OBU ŚWIATÓW! W naszej niemiecko-holenderskiej firmie szybko doświadczysz zalet obu kultur. Z niemiecką precyzją i typowo holenderską otwartą mentalnością łączymy to, co najlepsze z obu światόw.

Odwiedź naszą giełdę pracy już teraz i dołącz do zespołu!

Nasza historia

Jakość to sprawa rodzinna Firma REDSUN została założona w 1985 roku przez Gera van Ommerena: zarządzana przez właściciela firma rodzinna, ktόrą jesteśmy także dziś. Początkowo zajmowaliśmy się tylko handlem kamieniem naruralnym – a nawet byliśmy jednym z pierwszych importerόw kamini naturalnych z Dalekiego Wschodu.

Poznaj zespół

Zespół produkcji betonu

Zespόł logistyki / Magazyn

Team Aluxe Produktion

REDSUN jako pracodawca

Czy to po szkole, po ukończeniu studiów, czy po szkoleniu, w pewnym momencie trzeba podjąć decyzję: Gdzie chcę pracować? Istnieje wiele kryteriów atrakcyjności pracodawcy. Trzy kwestie sa dla nas ważne: kultura korporacyjna, wartości przywódcze i duch zespołu.

Dział personalny

Koncentrujemy się na wspieraniu harmonijnej i produktywnej kultury pracy oraz zwiększaniu wartości zaangażowania i wydajności pracowników.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Nasze zaangażowanie

Zaangażowanie klienta

zzego klienci mogą i powinni od nas oczekiwać!

Zaangażowanie społeczne

Jako firma rodzinna pracujemy z sercem!

Zaangażowanie ekologiczne

Chcemy też oddać coś naturze.

Zadowoleni pracownicy to najlepsza reklama!

Nikt nie zna naszej kultury korporacyjnej lepiej niż nasi pracownicy. I oczywiście wiedzą również, co sprawia, że twoja praca jest atrakcyjna lub mniej atrakcyjna w codziennej praktyce.

Ważne, uczciwe informacje, które pomogą Ci zdecydować, czy chcesz z nami współpracować.