Idź do zawartości

Dział Personalny Twoje osoby kontaktowe

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Henri Kleij

Manager Działu Personalnego

„Iestem odpowiedzialny za opracowanie, zabezpieczenie i wdrożenie wszystkich środków w zakresie personelu, organizacji i informacji. Jestem osobą kontaktową dla wszystkich sugestii dotyczących ulepszeń“

Magdalena Kiernicki

Rekruter / Pracownik HR

„Jestem odpowiedzialny za rekrutację i jestem Państwa osobą kontaktową we wszystkich sprawach personalnych."

Sylvia Poen

Administrator Zasobów Ludzkich

"Jestem specjalistą od płac. Z zaplecza przygotowuję wszystkie potrzebne dokumenty".

Nasze cele w zakresie zasobów ludzkich

ZADANIA I CELE DZIAŁU ZASOBÓW LUDZKICH

Rekrutacja

Szeroka gama instrumentów jest wykorzystywana do obsadzania naszych wolnych stanowisk. Poprzez ogłoszenia o pracę, wewnętrzny awans i możliwości rozwoju, a także wszelkiego rodzaju środki, wymagania kadrowe mają być pokrywane w zerspektywie długoterminowej.

Planowanie personelu

Zawsze staramy się optymalnie wdrożyć Cię zgodnie z Twoimi umiejętnościami i wiedzą. Naszym zadaniem jest ustalenie, ilu pracowników i z jakimi kwalifikacjami jest potrzebnych w danym czasie i w miejscu.

Rozwój

Twoja promocja i dalszy rozwój są dla nas ważne. Na przykład zmiany w obszarze działalności mogą skutkować rozwojem zawodowym. Omawiamy indywidualne możliwości awansu i towarzyszymy Tobie i Twojemu menedżerowi we wszystkich sprawach.

Ocena personelu i informacje zwrotne

Korzystając z różnych instrumentów, takich jak ankiety pracownicze lub spotkania oceniająco- feedingowe, będziesz otrzymywać informacje zwrotne w regularnych odstępach czasu i będziesz mieć możliwość wyrażenia opinii.

Administracja personalna

Sprawna administracja personalna uzupełnia nasz obszar odpowiedzialności. Staranna i kompletne przechowywanie danych jest zawsze podstawą punktów opisanych powyżej. Dbamy między innymi o to, aby Twoje akta osobowe, rozliczenia urlopowe i czasu pracy, a także rozliczenie płac były wolne od błędów.

Komunikacja

Poprzez naszą tablicę ogłoszeń, nasz magazyn pracowniczy, naszą aplikację pracowniczą i spotkania firmowe dostarczamy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Dział marketingu wspiera nas w wewnętrznej komunikacji personalnej. Nasza rada zakładnicza i rada pracownicza wspierają nas w komunikacji zewnętrznej, takiej jak employer branding czy marketing pracy.

REDORANGE

Współdecydowanie, zaangażowanie i działania

Jako pracodawca chcemy zadowolonych i zmotywowanych pracowników ze wzgledu naszą atmosferę pracy, a tym samym produktywność. Świadomość, że ktoś dba o ich interesy i jest przy nich, daje pracownikom poczucie bezpieczeństwa. Przedsiębiorczy, zmotywowany zespόł pracowników, który myśli wspólnie z kierownictwem i uczestniczy w podejmowaniu decyzji, buduje nasz wizerunek jako atrakcyjnego pracodawcy.

To, co sprawia, że Grupa REDSUN jest firmą rodzinną, to znacznie więcej niż tylko nasza praca. A to, co nas łączy, to o wiele więcej niż tylko nasza funkcja lub rola. Widać to w działaniach, które organizuje REDORANGE. REDORANGE organizuje wszystko. Dwa razy w roku odbywa się wielka impreza: "Dzień Rodziny" i "Przyjęcie Bożonarodzeniowe".

„Najlepszą rzeczą w naszych firmowych imprezach i działaniach jest zebranie kolegów, którzy prawie się nie widują. Kiedy się znacie, traktujecie się inaczej. Bardziej na luzie. Tworzy to użyteczną sieć dla wszystkich pracowników. “