Idź do zawartości

Zaangażowanie Klienta

Czego klienci mogą i powinni od nas oczekiwać! Dlaczego REDSUN? Oto 1.400 dobrych powodów dla naszych klientów - ponieważ nasza szeroka gama betonu, kamienia naturalnego, ceramiki i ceramiki kompozytowej obejmuje nie mniej produktów. Innymi słowy, mamy gwarancję, że mamy odpowiednie produkty do każdego projektu. Aby nasi klienci mogli je łatwo ocenić i otrzymać zorientowaną na te potrzeby obsługę i profesjonalne porady, współpracujemy wyłącznie ze specjalistycznymi sprzedawcami detalicznymi.

Zaakgażowanie ekologiczne

Ponieważ nasze surowce pozyskujemy z natury, chcemy również dać jej coś od siebie

Nasze działania w skrócie

Wykorzystanie własnego systemu oczyszczania wody deszczowej w celu oszczędzania zasobów wody pitnej i zapobiegania wyciekaniu zanieczyszczeń.

Ekstremalnie wysoka efektywność energetyczna i niska emisja CO2 dzięki systemowi zarządzania energią ISO 50001 (międzynarodowo uznawana norma).

Udoskonalone, przyjazne dla środowiska receptury betonu, które zmniejszają zużycie cementu.

Wydobycie piasku i żwiru z kamieniołomów na terenie zakładu na krótszych odległościach transportu.

Najnowocześniejsze, przyszłościowe technologie produkcyjne.

Korzystanie z cichych i przyjaznych dla środowiska wózków widłowych z napędem elektrycznym i gazowym.

Zastosowanie wydajnej i niskoemisyjnej pompy ciepła jako źródła energii

Zastosowanie cementu metalurgicznego, który ma prawie 50% mniej CO2 w porównaniu z konwencjonalnym cementem.

Zaangażowanie socjalne

Jako firma rodzinna pracujemy z sercem, zaangażowaniem i bliskością, a jednocześnie oferujemy wydajność i standardy jakości międzynarodowej firmy.

Uważamy, że piłka nożna jest doskonałą okazją do rozwoju dla wszystkich dzieci i, podobnie jak w dziedzinie odzieży roboczej, jednolity wygląd wzmacnia ducha i spójność zespołu. Jeśli możemy promować to lokalnie i dotrzeć do tak wielu dzieci – wiele z nich pochodzi od naszych pracowników – byłoby to wielką korzyścią dla wszystkich!

Od 2015 roku jesteśmy oficjalnym sponsorem koszulek dla wszystkich drużyn piłkarskich od dziecki do "starszej kadry" klubu sportowego Kevelaerer. To ponad 30 zespołów, w których pracuje ponad 500 dzieci, młodzieży i dorosłych.