Idź do zawartości

Mechanik wόzkόw widłowych (m/w/d) - Kevelaer

Na miejscuDział technicznyREDSUN

Opis oferty

Mechanik wόzkόw widłowych

Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do naszego zespołu?

Szukasz nowego wyzwania jako mechanik wózków widłowych? To jest Twoja szansa! Szukamy zmotywowanych kandydatów, takich jak Ty, którzy chcieliby stać się częścią naszego zespołu technicznego. Wraz ze swoim bezpośrednim współpracownikiem będziesz odpowiedzialny za konserwację, naprawę i serwis naszych wózków widłowych Linde. Jako mechanik wózków widłowych zapewnisz, że każdy wózek widłowy działa niezawodnie i bezpiecznie, aby zagwarantować płynny przebieg transportu towarów w naszym magazynie i fabrykach. Jesteśmy zgraną grupą współpracowników, którzy wspierają się nawzajem na dobre i na złe, i czekamy na Ciebie w naszym zespole wkrótce.

Twoje zadania

  • Wykrywanie i usuwanie usterek w wózkach widłowych (diesel i gaz)
  • Przegląd, konserwacja i naprawa wózków widłowych
  • Testy i regulacja układu kierowniczego, hamulcowego, światła i innych układόw
  • Przeprowadzanie rutynowej konserwacji i kontroli bezpieczeństwa
  • Czyszczenie i smarowanie wózków widłowych
  • Przeprowadzanie napraw awaryjnych
  • Doradztwo w zakresie konserwacji zapobiegawczej
  • Przeprowadzanie badań związanych z bezpieczeństwem i związanej z nimi dokumentacji
  • Prace montażowe i naprawcze wózków widłowych

Lokalizacja

Delbrückstraße 1, 47623 Kevelaer, Nadrenia Północna-Westfalia

Godziny pracy

  • Pełny etat (40 godzin tygodniowo)
  • Standard: 06:00 - 14:30
  • Sezon wysokiShift 1 06:00 - 14:30, Zmiana 2: 09:00 - 17:30
  • Usługa serwisowa

Wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia

Oferujemy dobre wynagrodzenie, które odpowiada poziomowi Twojego stanowiska i wydajności, a ponadto:

  • Bonusy świąteczne i dodatek urlopowy
  • Miesięczne świadczenia rzeczowe
  • Premie jubileuszowe
  • 30 dni urlopu
  • Leasing rowerów elektrycznych

Wymagania

Twoje kwalifikacje

Pasujesz do naszego zespołu,wnosząc energię, motywację i ducha zespołowego. Mocno wierzymy w uczenie się przez działanie i ufamy, że zaangażowanie, które okazujesz, jest ważniejsze niż edukacja. Inne kwalifikacje, dzięki którym możesz się pozytywnie wyróżnić, to lojalność, elastyczność i:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza z zakresu techniki napędowej, elektryki i hydrauliki pojazdów
  • Idealnie, masz już doświadczenie zawodowe w konserwacji i naprawie wózków widłowych / maszyn budowlanych, maszyn rolniczych lub podobnych
  • Umiejętność samodzielnej pracy i w zespole

lub