Idź do zawartości

Operator robotów i urządzeń - Kevelaer (Niemcy)

Na miejscuProdukcja betonuREDSUN

Opis oferty

Operator robotów i urządzeń
Produkcja bloczków betonowych

Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do naszego zespołu?

Czy jesteś gotowy, aby odegrać ważną rolę przy produkcji wysokiej jakości wyrobów betonowych? Nie szukaj dalej!

Dajemy Ci dużo przestrzeni do dalszego rozwoju i pełnego wykorzystania Twojej wiedzy i doświadczenia w zakresie technologii produkcji. Jako członek zespołu zmianowego dbasz o to, aby z naszych fabryk opuszczały tylko perfekcyjnie wyprodukowane towary. W modelu trzyzmianowym monitorujesz poszczególne procesy produkcyjne bezpośrednio na w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej i gwarantujesz płynny proces produkcyjny, a także jakość naszych produktów.
Podczas produkcji naszych wyrobów gotowe bloczki betonowe są sprawdzane i umieszczane na paletach za pomocą robotów.
Do tego w pełni zautomatyzowanego procesu poszukujemy operatora robotów i instalacji, który będzie odpowiedzialny za sterowanie robotami po przeszkoleniu i instruktażu.

Twoje zadania

  • Sterowanie, obsługa i monitorowanie robotów i systemów podczas procesu produkcyjnego
  • Usuwanie usterek i drobne naprawy
  • Monitorowanie przepływu materiałów
  • Regularna kontrola produkcji oraz

Adres:

Delbrückstrasse 1, 47623 Kevelaer, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Czas pracy:

  • Pelen etat (40 godzin tygodniowo)
  • 3 zmiany: Zmiana ranna (06:00 - 14:00) | zmiana popoludniowa (14:00 - 22:00) | zmiana nocna (22:00 - 06:00)
  • Raz na 3 tygodnie sobotnia zmiana ranna (06:00 - 14:00)

Wynagrodzenie i inne świadczenia:

Oferujemy dobre wynagrodzenie, ktore odpowiada Twojemu stanwisku pracy i wydajnosci a nawet wiecej:

  • Dodatki zmianowe (wolne od podatku)
  • Świadczenia rzeczowe
  • Premia świąteczna i dodatek urlopowy
  • 30 dni urlopu
  • Leasing roweru elektrycznego
  • Przestronne szatnie i sanitarniaty
  • Nowoczesna kantyna z kuchnią
  • odzież robocza firmy Engelbert Strauss
  • Darmowe napoje

Wymagania

Wymagania

Pasujesz do naszego zespołu, wnosząc energię, motywację i ducha zespołowego, a także talent do technologii. Mocno wierzymy w uczenie się przez działanie i wierzymy, że zaangażowanie, które okazujesz, jest ważniejsze niż edukacja. Inne kwalifikacje, dzięki którym możesz się pozytywnie wyróżnić, to lojalność, elastyczność, doświadczenie zawodowe i komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Ukończone szkolenie zawodowe i/lub doświadczenie w zarządzaniu jest zaletą, ale nie koniecznością.

lub